L06036R8CGSTR
L06036R8CGSTR KYOCERA AVX
acculsmd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 6.8NH 300MA 300 MOHM
Tolerance: ±0.2nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 300mOhm Max
Q @ Freq: 23 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 4.5GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.028" (0.71mm)
Inductance: 6.8 nH
Current Rating (Amps): 300 mA
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8NH 300MA 300 MOHM, Tolerance: ±0.2nH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 300mOhm Max, Q @ Freq: 23 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 4.5GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.028" (0.71mm), Inductance: 6.8 nH, Current Rating (Amps): 300 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L06036R8CGSTR L06036R8CGSTR Виробник : KYOCERA AVX acculsmd.pdf Description: FIXED IND 6.8NH 300MA 300 MOHM
Tolerance: ±0.2nH
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Q @ Freq: 23 @ 450MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 6.8 nH
Current Rating (Amps): 300 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
L06036R8CGSTR L06036R8CGSTR Виробник : Kyocera AVX acculsmd.pdf RF Inductors - SMD 6.8nH CASE SIZE 0603
Мінімальне замовлення: 9
L06036R8CGSTR Виробник : AVX acculsmd.pdf
L06036R8CGSTR L06036R8CGSTR Виробник : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0068uH 0.2nH 450MHz 23Q-Factor Non Magnetic 0.3A 0.3Ohm DCR 0603 T/R