L06036R8CGWTR
L06036R8CGWTR Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
RF Inductors - SMD 6.8nH
на замовлення 3933 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0068uH 0.2nH 450MHz 23Q-Factor Non Magnetic 0.3A 0.3Ohm DCR 0603 T/R.
Інші пропозиції L06036R8CGWTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L06036R8CGWTR L06036R8CGWTR Виробник : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0068uH 0.2nH 450MHz 23Q-Factor Non Magnetic 0.3A 0.3Ohm DCR 0603 T/R