L06038R2DGWTR
L06038R2DGWTR KYOCERA AVX Components
acculsmd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0082uH 0.5nH 450MHz 23Q-Factor Non Magnetic 0.3A 0.35Ohm DCR 0603 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції L06038R2DGWTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L06038R2DGWTR L06038R2DGWTR Виробник : AVX Corporation acculsmd.pdf Description: FIXED IND 8.2NH 300MA 350MOHM SM
товару немає в наявності
L06038R2DGWTR L06038R2DGWTR Виробник : AVX acculsmd-776478.pdf Fixed Inductors 8.2nH