Продукція > AVX CORPORATION > L06038R2DGWTR\500
L06038R2DGWTR\500
L06038R2DGWTR\500 AVX Corporation
acculsmd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: FIXED IND 8.2NH 300MA 350 MOHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L06038R2DGWTR\500 L06038R2DGWTR\500 Виробник : KYOCERA AVX acculsmd-3162655.pdf RF Inductors - SMD 8.2nH 0603 SIZE
товару немає в наявності
L06038R2DGWTR500 L06038R2DGWTR500 Виробник : AVX acculsmd-776478.pdf Fixed Inductors 8.2nH 0603 SIZE