Продукція > KEMET > L0603B100MPWFT
L0603B100MPWFT
L0603B100MPWFT KEMET
L0603B100MPWFT
Виробник: KEMET
Description: FIXED IND 10UH 200MA 1.2 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 1.2Ohm
Frequency - Self Resonant: 40MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 200 mA
на замовлення 1157 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 200MA 1.2 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 1.2Ohm, Frequency - Self Resonant: 40MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 200 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0603B100MPWFT L0603B100MPWFT Виробник : KEMET F3115-1104303.pdf Power Inductors - SMD 0603 10uH 20% 200mAmps
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
L0603B100MPWFT L0603B100MPWFT Виробник : KEMET L0603B100MPWFT Description: FIXED IND 10UH 200MA 1.2 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 1.2Ohm
Material - Core: Ferrite
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 200 mA