Продукція > KEMET > L0603B220KPWFT
L0603B220KPWFT
L0603B220KPWFT KEMET
L0603B220KPWFT
Виробник: KEMET
Description: FIXED IND 22UH 130MA 3.7 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 3.7Ohm
Frequency - Self Resonant: 16MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Last Time Buy
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 130 mA
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 130MA 3.7 OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 3.7Ohm, Frequency - Self Resonant: 16MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Last Time Buy, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 130 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0603B220KPWFT L0603B220KPWFT Виробник : Kemet f3115.pdf Inductor RF Chip Wirewound 22uH 10% 2.52MHz 0.13A 3.7Ohm DCR 0603 T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 75
L0603B220KPWFT L0603B220KPWFT Виробник : KEMET L0603B220KPWFT Description: FIXED IND 22UH 130MA 3.7 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 3.7Ohm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Last Time Buy
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 130 mA
Мінімальне замовлення: 19
L0603B220KPWFT L0603B220KPWFT Виробник : KEMET F3115-1104303.pdf Power Inductors - SMD 22uH 10%
Мінімальне замовлення: 13