Продукція > KEMET > L0603C100KSMST
L0603C100KSMST
L0603C100KSMST KEMET
L0603C100KSMST
Виробник: KEMET
Description: FIXED IND 10UH 5MA 2.55 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 2.55Ohm Max
Q @ Freq: 35 @ 2MHz
Frequency - Self Resonant: 17MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.028" (0.71mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 5 mA
на замовлення 2008 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 5MA 2.55 OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 2.55Ohm Max, Q @ Freq: 35 @ 2MHz, Frequency - Self Resonant: 17MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.028" (0.71mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 5 mA.
Інші пропозиції L0603C100KSMST
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0603C100KSMST L0603C100KSMST Виробник : KEMET F3115-1139831.pdf Fixed Inductors 10uH 5mA 10%
L0603C100KSMST L0603C100KSMST Виробник : KEMET L0603C100KSMST Description: FIXED IND 10UH 5MA 2.55 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 35 @ 2MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 5 mA