Продукція > KEMET > L0603C2N2SRMST
L0603C2N2SRMST
L0603C2N2SRMST KEMET
L0603C2N2SRMST
Виробник: KEMET
Description: FIXED IND 2.2NH 300MA 100MOHM SM
Tolerance: ±0.3nH
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 100mOhm Max
Q @ Freq: 12 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 12GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.028" (0.71mm)
Inductance: 2.2 nH
Current Rating (Amps): 300 mA
на замовлення 3900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2NH 300MA 100MOHM SM, Tolerance: ±0.3nH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 100mOhm Max, Q @ Freq: 12 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 12GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.028" (0.71mm), Inductance: 2.2 nH, Current Rating (Amps): 300 mA.
Інші пропозиції L0603C2N2SRMST
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0603C2N2SRMST L0603C2N2SRMST Виробник : KEMET L0603C2N2SRMST Description: FIXED IND 2.2NH 300MA 100MOHM SM
Tolerance: ±0.3nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 12 @ 100MHz
Material - Core: Ceramic
Inductance: 2.2 nH
Current Rating (Amps): 300 mA
товару немає в наявності
L0603C2N2SRMST L0603C2N2SRMST Виробник : KEMET F3115-1139894.pdf Fixed Inductors 2.2nH 300mA 0.3nH