Продукція > KEMET > L0603C2R2MDMIT
L0603C2R2MDMIT
L0603C2R2MDMIT KEMET
L0603C2R2MDMIT
Виробник: KEMET
Description: FIXED IND 2.2UH 650MA 300MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 300mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 650 mA
на замовлення 1070 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 650MA 300MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 300mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 650 mA.
Інші пропозиції L0603C2R2MDMIT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0603C2R2MDMIT L0603C2R2MDMIT Виробник : KEMET L0603C2R2MDMIT Description: FIXED IND 2.2UH 650MA 300MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 0603
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 650 mA