Продукція > KEMET > L0603C47NJRMST
L0603C47NJRMST
L0603C47NJRMST KEMET
F3115-1139894.pdf
Виробник: KEMET
Fixed Inductors 47nH 300mA 5%
на замовлення 4688 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 47NH 300MA 700MOHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 700mOhm Max, Q @ Freq: 17 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 1.6GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.028" (0.71mm), Inductance: 47 nH, Current Rating (Amps): 300 mA.
Інші пропозиції L0603C47NJRMST
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0603C47NJRMST L0603C47NJRMST Виробник : KEMET L0603C47NJRMST Description: FIXED IND 47NH 300MA 700MOHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 700mOhm Max
Q @ Freq: 17 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 1.6GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.028" (0.71mm)
Inductance: 47 nH
Current Rating (Amps): 300 mA