Продукція > KEMET > L0603CR39JRMST
L0603CR39JRMST
L0603CR39JRMST Kemet
f3115.pdf
Виробник: Kemet
Inductor RF Multi-Layer 0.39uH 5% 50MHz 8Q-Factor Ceramic 0.15A 2.3Ohm DCR 0603 T/R
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 390NH 150MA 2.3OHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 2.3Ohm Max, Q @ Freq: 13 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 410MHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.028" (0.71mm), Inductance: 390 nH, Current Rating (Amps): 150 mA.
Інші пропозиції L0603CR39JRMST
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0603CR39JRMST L0603CR39JRMST Виробник : KEMET F3115-1139894.pdf Fixed Inductors 390nH 150mA 5%
на замовлення 256 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
L0603CR39JRMST L0603CR39JRMST Виробник : KEMET L0603CR39JRMST Description: FIXED IND 390NH 150MA 2.3OHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 2.3Ohm Max
Q @ Freq: 13 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 410MHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.028" (0.71mm)
Inductance: 390 nH
Current Rating (Amps): 150 mA
товару немає в наявності
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 13 @ 100MHz
Material - Core: Ceramic
Inductance: 390 nH
Current Rating (Amps): 150 mA