Продукція > AVX > L0603R82AHLTR
L0603R82AHLTR AVX
L0603%20Accu-L%20LGA%20.pdf
Виробник: AVX
на замовлення 1400000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 0.82NH 700MA 50MOHM SM, Tolerance: ±0.05nH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 50mOhm Max, Q @ Freq: 30 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 20GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.028" (0.71mm), Inductance: 0.82 nH, Current Rating (Amps): 700 mA.
Інші пропозиції L0603R82AHLTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0603R82AHLTR L0603R82AHLTR Виробник : KYOCERA AVX L0603%20Accu-L%20LGA%20.pdf Description: FIXED IND 0.82NH 700MA 50MOHM SM
Tolerance: ±0.05nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 50mOhm Max
Q @ Freq: 30 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 20GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.028" (0.71mm)
Inductance: 0.82 nH
Current Rating (Amps): 700 mA