Продукція > TAMURA > L06P500S05
L06P500S05 Tamura
L06PXXXS05.pdf
Виробник: Tamura
Description: SENSOR CURRENT HALL 500A AC/DC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Board Mount Current Sensors Current Sensor, 500A, +5VDC, PCB, Open Loop, Aperture, 2.5V+/-1.5V Output.
Інші пропозиції L06P500S05
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L06P500S05 Виробник : Tamura L06PXXXS05-22052.pdf Board Mount Current Sensors Current Sensor, 500A, +5VDC, PCB, Open Loop, Aperture, 2.5V+/-1.5V Output