Продукція > TAMURA > L07P025D15
L07P025D15
L07P025D15 Tamura
03_L07PxxxD15_e.pdf
Виробник: Tamura
Board Mount Current Sensors CURRENT SENSOR ( 25A; 15V)
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CURRENT SENSOR HE/OL 25A, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Polarization: Bidirectional, Mounting Type: Through Hole, Output: Ratiometric, Voltage, Frequency: DC ~ 100kHz, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Voltage - Supply: ±15V, Response Time: 5µs, Sensor Type: Hall Effect, Open Loop, Linearity: ±1%, For Measuring: AC/DC, Current - Supply (Max): 30mA, Current - Sensing: 25A, Number of Channels: 1.
Інші пропозиції L07P025D15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L07P025D15 L07P025D15 Виробник : Tamura 03_L07PxxxD15_e.pdf Description: CURRENT SENSOR HE/OL 25A
Output: Ratiometric, Voltage
Frequency: DC ~ 100kHz
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Voltage - Supply: ±15V
Response Time: 5µs
Sensor Type: Hall Effect, Open Loop
Linearity: ±1%
For Measuring: AC/DC
Current - Supply (Max): 30mA
Current - Sensing: 25A