L0805100GEWTR
L0805100GEWTR KYOCERA AVX
acculsmd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 10nH 2%
на замовлення 2204 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.01uH 2% 450MHz 46Q-Factor Non Magnetic 1.5A 0.13Ohm DCR 0805 T/R.
Інші пропозиції L0805100GEWTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0805100GEWTR L0805100GEWTR Виробник : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.01uH 2% 450MHz 46Q-Factor Non Magnetic 1.5A 0.13Ohm DCR 0805 T/R
товару немає в наявності
L0805100GEWTR L0805100GEWTR Виробник : AVX Corporation acculsmd.pdf Description: FIXED IND 10NH 750MA 130MOHM SMD