L0805120JEWTR
L0805120JEWTR KYOCERA AVX
acculsmd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 12nH 5%
на замовлення 1400 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.012uH 5% 450MHz 40Q-Factor Non Magnetic 1.5A 0.2Ohm DCR 0805 T/R.
Інші пропозиції L0805120JEWTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0805120JEWTR L0805120JEWTR Виробник : AVX acculsmd-776478.pdf Fixed Inductors 12nH 5%
L0805120JEWTR Виробник : AVX acculsmd.pdf 07+;
L0805120JEWTR L0805120JEWTR Виробник : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.012uH 5% 450MHz 40Q-Factor Non Magnetic 1.5A 0.2Ohm DCR 0805 T/R
товару немає в наявності
L0805120JEWTR L0805120JEWTR Виробник : KYOCERA AVX acculsmd.pdf Description: FIXED IND 12NH 750MA 200MOHM SMD