Продукція > AVX > L0805150GEWTR
L0805150GEWTR AVX
acculsmd.pdf
Виробник: AVX
SMD
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.015uH 2% 450MHz 36Q-Factor Non Magnetic 1A 0.2Ohm DCR 0805 T/R.
Інші пропозиції L0805150GEWTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0805150GEWTR L0805150GEWTR Виробник : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.015uH 2% 450MHz 36Q-Factor Non Magnetic 1A 0.2Ohm DCR 0805 T/R
товару немає в наявності
L0805150GEWTR L0805150GEWTR Виробник : AVX Corporation acculsmd.pdf Description: FIXED IND 15NH 750MA 200MOHM SMD
товару немає в наявності
L0805150GEWTR L0805150GEWTR Виробник : KYOCERA AVX acculsmd.pdf RF Inductors - SMD 15nH 2%