Продукція > KYOCERA AVX > L0805150JESTR\500
L0805150JESTR\500
L0805150JESTR\500 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 15nH 1000mA 0805 DC= 0.20ohm
на замовлення 397 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0805150JESTR500 L0805150JESTR500 Виробник : KYOCERA AVX acculsmd-776478.pdf RF Inductors - SMD 15nH 1000mA 0805 DC=0.20ohm