L0805150JEWTR
L0805150JEWTR KYOCERA AVX
acculsmd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 15NH 750MA 200 MOHM
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.083" L x 0.059" W (2.11mm x 1.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 200mOhm Max
Q @ Freq: 36 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 2.2GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.041" (1.04mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 nH
Current Rating (Amps): 750 mA
на замовлення 2686 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15NH 750MA 200 MOHM, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.083" L x 0.059" W (2.11mm x 1.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 200mOhm Max, Q @ Freq: 36 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 2.2GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.041" (1.04mm), Part Status: Active, Inductance: 15 nH, Current Rating (Amps): 750 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0805150JEWTR L0805150JEWTR Виробник : KYOCERA AVX acculsmd.pdf RF Inductors - SMD 15nH 5%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
L0805150JEWTR Виробник : AVX acculsmd.pdf SMD
L0805150JEWTR L0805150JEWTR Виробник : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.015uH 5% 450MHz 36Q-Factor Non Magnetic 1A 0.2Ohm DCR 0805 T/R
товару немає в наявності
L0805150JEWTR L0805150JEWTR Виробник : KYOCERA AVX acculsmd.pdf Description: FIXED IND 15NH 750MA 200 MOHM
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Q @ Freq: 36 @ 450MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Part Status: Active
Inductance: 15 nH
Current Rating (Amps): 750 mA