L0805180GEWTR
L0805180GEWTR AVX Corporation
acculsmd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: FIXED IND 18NH 500MA 350 MOHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.018uH 2% 450MHz 30Q-Factor Non Magnetic 1A 0.35Ohm DCR 0805 T/R.
Інші пропозиції L0805180GEWTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0805180GEWTR acculsmd.pdf
на замовлення 6000 шт:
L0805180GEWTR L0805180GEWTR Виробник : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.018uH 2% 450MHz 30Q-Factor Non Magnetic 1A 0.35Ohm DCR 0805 T/R
товару немає в наявності
L0805180GEWTR L0805180GEWTR Виробник : KYOCERA AVX acculsmd.pdf RF Inductors - SMD 18nH 2%