L0805180JEWTR
L0805180JEWTR KYOCERA AVX Components
acculsmd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.018uH 5% 450MHz 30Q-Factor Non Magnetic 1A 0.35Ohm DCR 0805 T/R
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 186
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 18NH 500MA 350MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.083" L x 0.059" W (2.11mm x 1.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 350mOhm Max, Q @ Freq: 30 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 1.7GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.041" (1.04mm), Inductance: 18 nH, Current Rating (Amps): 500 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0805180JEWTR L0805180JEWTR Виробник : KYOCERA AVX acculsmd.pdf RF Inductors - SMD 18nH 5%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
L0805180JEWTR L0805180JEWTR Виробник : AVX acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multilayer 0.018uH 5% 450MHz 30Q-Factor Non Magnetic 1A 0.35Ohm DCR 0805 Automotive T/R
Мінімальне замовлення: 88
L0805180JEWTR Виробник : AVX acculsmd.pdf 07+;
L0805180JEWTR L0805180JEWTR Виробник : KYOCERA AVX acculsmd.pdf Description: FIXED IND 18NH 500MA 350MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.083" L x 0.059" W (2.11mm x 1.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 350mOhm Max
Q @ Freq: 30 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 1.7GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.041" (1.04mm)
Inductance: 18 nH
Current Rating (Amps): 500 mA