L08051R2CEWTR
L08051R2CEWTR Kyocera AVX
acculsmd.pdf
Виробник: Kyocera AVX
RF Inductors - SMD 1.2nH
на замовлення 1896 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0012uH 0.2nH 450MHz 60Q-Factor Non Magnetic 2A 0.05Ohm DCR 0805 T/R.
Інші пропозиції L08051R2CEWTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L08051R2CEWTR L08051R2CEWTR Виробник : AVX Corporation acculsmd.pdf Description: FIXED IND 1.2NH 1A 50 MOHM SMD
на замовлення 10 шт:
L08051R2CEWTR acculsmd.pdf
на замовлення 760 шт:
L08051R2CEWTR L08051R2CEWTR Виробник : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0012uH 0.2nH 450MHz 60Q-Factor Non Magnetic 2A 0.05Ohm DCR 0805 T/R