Продукція > L08 > L08051R8DEWTR
L08051R8DEWTR
acculsmd.pdf
Виробник:
0805L
на замовлення 5740 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис L08051R8DEWTR
Description: FIXED IND 1.8NH 1A 60 MOHM SMD.
Інші пропозиції L08051R8DEWTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L08051R8DEWTR L08051R8DEWTR Виробник : AVX Corporation acculsmd.pdf Description: FIXED IND 1.8NH 1A 60 MOHM SMD
товару немає в наявності
L08051R8DEWTR L08051R8DEWTR Виробник : AVX acculsmd-776478.pdf Fixed Inductors 1.8nH