L08051R8DEWTR\3
L08051R8DEWTR\3 AVX Corporation
acculsmd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: FIXED IND 1.8NH 1A 60 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L08051R8DEWTR3 L08051R8DEWTR3 Виробник : AVX acculsmd-776478.pdf Fixed Inductors 1.8nH