L0805220GEWTR
L0805220GEWTR Kyocera AVX
acculsmd.pdf
Виробник: Kyocera AVX
RF Inductors - SMD 22nH 2%
на замовлення 2210 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.022uH 2% 450MHz 36Q-Factor Non Magnetic 1A 0.4Ohm DCR 0805 T/R.
Інші пропозиції L0805220GEWTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0805220GEWTR acculsmd.pdf
L0805220GEWTR L0805220GEWTR Виробник : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.022uH 2% 450MHz 36Q-Factor Non Magnetic 1A 0.4Ohm DCR 0805 T/R
товару немає в наявності
L0805220GEWTR L0805220GEWTR Виробник : AVX Corporation acculsmd.pdf Description: FIXED IND 22NH 500MA 400MOHM SMD