L0805220GEWTR\O
L0805220GEWTR\O AVX Corporation
acculsmd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: FIXED IND 22NH 500MA 400 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0805220GEWTR\O L0805220GEWTR\O Виробник : KYOCERA AVX acculsmd-3162655.pdf RF Inductors - SMD 22nH 2%
товару немає в наявності
L0805220GEWTRO L0805220GEWTRO Виробник : AVX acculsmd-776478.pdf Fixed Inductors 22nH 2%