L0805220JEWTR
L0805220JEWTR KYOCERA AVX Components
acculsmd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.022uH 5% 450MHz 36Q-Factor Non Magnetic 1A 0.4Ohm DCR 0805 T/R
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0805220JEWTR L0805220JEWTR Виробник : KYOCERA AVX acculsmd.pdf RF Inductors - SMD 22nH 5%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
L0805220JEWTR L0805220JEWTR Виробник : AVX acculsmd-776478.pdf Fixed Inductors 22nH 5%
L0805220JEWTR acculsmd.pdf 0805L
L0805220JEWTR L0805220JEWTR Виробник : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.022uH 5% 450MHz 36Q-Factor Non Magnetic 1A 0.4Ohm DCR 0805 T/R
товару немає в наявності
L0805220JEWTR L0805220JEWTR Виробник : AVX Corporation acculsmd.pdf Description: FIXED IND 22NH 500MA 400MOHM SMD