L08052R2BESTR
L08052R2BESTR KYOCERA AVX Components
acculsmd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0022uH 0.1nH 450MHz 42Q-Factor Non Magnetic 2A 0.07Ohm DCR 0805 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції L08052R2BESTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L08052R2BESTR L08052R2BESTR Виробник : KYOCERA AVX acculsmd-3162655.pdf RF Inductors - SMD 2.2nH 2000mA 0805 DC =0.07ohm