L08052R2CESTR
L08052R2CESTR KYOCERA AVX Components
acculsmd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Inductor RF Chip Thin Film Multilayer 0.0022uH 0.2nH 450MHz 42Q-Factor Non Magnetic 2A 0.07Ohm DCR 0805 T/R
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L08052R2CESTR L08052R2CESTR Виробник : Kyocera AVX RF Inductors - SMD 2.2nH
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
L08052R2CESTR L08052R2CESTR Виробник : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0022uH 0.2nH 450MHz 42Q-Factor Non Magnetic 2A 0.07Ohm DCR 0805 T/R