L08053R3CESTR
L08053R3CESTR KYOCERA AVX Components
acculsmd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0033uH 0.2nH 450MHz 38Q-Factor Non Magnetic 1.5A 0.11Ohm DCR 0805 T/R
на замовлення 77 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L08053R3CESTR L08053R3CESTR Виробник : Kyocera AVX RF Inductors - SMD 3.3nH
на замовлення 1144 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
L08053R3CESTR L08053R3CESTR Виробник : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0033uH 0.2nH 450MHz 38Q-Factor Non Magnetic 1.5A 0.11Ohm DCR 0805 T/R
на замовлення 77 шт:
L08053R3CESTR Виробник : AVX SMD