L08053R9DEWTR
L08053R9DEWTR KYOCERA AVX
acculsmd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 3.9nH
на замовлення 997 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0039uH 0.5nH 450MHz 27Q-Factor Non Magnetic 1.5A 0.2Ohm DCR 0805 T/R.
Інші пропозиції L08053R9DEWTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L08053R9DEWTR L08053R9DEWTR Виробник : AVX acculsmd-776478.pdf Fixed Inductors 3.9nH
на замовлення 2038 шт:
L08053R9DEWTR L08053R9DEWTR Виробник : AVX Corporation acculsmd.pdf Description: FIXED IND 3.9NH 750MA 200 MOHM
на замовлення 10 шт:
L08053R9DEWTR L08053R9DEWTR Виробник : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0039uH 0.5nH 450MHz 27Q-Factor Non Magnetic 1.5A 0.2Ohm DCR 0805 T/R