L08054R7CEWTR
L08054R7CEWTR KYOCERA AVX
acculsmd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 4.7NH 750MA 100 MOHM
Tolerance: ±0.2nH
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.083" L x 0.059" W (2.11mm x 1.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 100mOhm Max
Q @ Freq: 43 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 5.5GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.041" (1.04mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 nH
Current Rating (Amps): 750 mA
на замовлення 2288 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7NH 750MA 100 MOHM, Tolerance: ±0.2nH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.083" L x 0.059" W (2.11mm x 1.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 100mOhm Max, Q @ Freq: 43 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 5.5GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.041" (1.04mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 nH, Current Rating (Amps): 750 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L08054R7CEWTR L08054R7CEWTR Виробник : KYOCERA AVX acculsmd.pdf RF Inductors - SMD 4.7nH
на замовлення 266 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
L08054R7CEWTR Виробник : AVX acculsmd.pdf
L08054R7CEWTR L08054R7CEWTR Виробник : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0047uH 0.2nH 450MHz 43Q-Factor Non Magnetic 1.5A 0.1Ohm DCR 0805 T/R
товару немає в наявності
L08054R7CEWTR L08054R7CEWTR Виробник : KYOCERA AVX acculsmd.pdf Description: FIXED IND 4.7NH 750MA 100 MOHM
Tolerance: ±0.2nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Q @ Freq: 43 @ 450MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Part Status: Active
Inductance: 4.7 nH
Current Rating (Amps): 750 mA