L08054R7DEWTR
L08054R7DEWTR KYOCERA AVX
acculsmd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 4.7nH
на замовлення 4668 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0047uH 0.5nH 450MHz 43Q-Factor Non Magnetic 1.5A 0.1Ohm DCR 0805 T/R.
Інші пропозиції L08054R7DEWTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L08054R7DEWTR L08054R7DEWTR Виробник : AVX Corporation acculsmd.pdf Description: FIXED IND 4.7NH 750MA 100 MOHM
на замовлення 10 шт:
L08054R7DEWTR acculsmd.pdf
L08054R7DEWTR L08054R7DEWTR Виробник : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0047uH 0.5nH 450MHz 43Q-Factor Non Magnetic 1.5A 0.1Ohm DCR 0805 T/R