L08055R6DEWTR
L08055R6DEWTR KYOCERA AVX Components
acculsmd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0056uH 0.5nH 450MHz 50Q-Factor Non Magnetic 1.5A 0.1Ohm DCR 0805 T/R
на замовлення 252 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 5.6NH 750MA 100MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.5nH, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.083" L x 0.059" W (2.11mm x 1.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 100mOhm Max, Q @ Freq: 50 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 4.6GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.041" (1.04mm), Part Status: Active, Inductance: 5.6 nH, Current Rating (Amps): 750 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L08055R6DEWTR L08055R6DEWTR Виробник : KYOCERA AVX acculsmd.pdf RF Inductors - SMD 5.6nH
на замовлення 1167 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
L08055R6DEWTR L08055R6DEWTR Виробник : KYOCERA AVX acculsmd.pdf Description: FIXED IND 5.6NH 750MA 100MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.5nH
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.083" L x 0.059" W (2.11mm x 1.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 100mOhm Max
Q @ Freq: 50 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 4.6GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.041" (1.04mm)
Part Status: Active
Inductance: 5.6 nH
Current Rating (Amps): 750 mA
Мінімальне замовлення: 4
L08055R6DEWTR L08055R6DEWTR Виробник : AVX acculsmd-776478.pdf Fixed Inductors 5.6nH
на замовлення 584 шт:
L08055R6DEWTR L08055R6DEWTR Виробник : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0056uH 0.5nH 450MHz 50Q-Factor Non Magnetic 1.5A 0.1Ohm DCR 0805 T/R
на замовлення 252 шт:
L08055R6DEWTR Виробник : AVX acculsmd.pdf 5R6-0805
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.5nH
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Q @ Freq: 50 @ 450MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Part Status: Active
Inductance: 5.6 nH
Current Rating (Amps): 750 mA