Продукція > AVX > L08056R5DEWTR
L08056R5DEWTR AVX
acculsmd.pdf
Виробник: AVX
2006
на замовлення 90000 шт:
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.5NH 600 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.5nH, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.083" L x 0.059" W (2.11mm x 1.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 600mOhm Max, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.041" (1.04mm), Inductance: 6.5 nH.
Інші пропозиції L08056R5DEWTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L08056R5DEWTR L08056R5DEWTR Виробник : KYOCERA AVX acculsmd.pdf Description: FIXED IND 6.5NH 600 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.5nH
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.083" L x 0.059" W (2.11mm x 1.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 600mOhm Max
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.041" (1.04mm)
Inductance: 6.5 nH
товару немає в наявності
L08056R5DEWTR L08056R5DEWTR Виробник : KYOCERA AVX acculsmd-3162655.pdf RF Inductors - SMD 6.5nH