L08056R8DESTR
L08056R8DESTR KYOCERA AVX Components
acculsmd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0068uH 0.5nH 450MHz 43Q-Factor Non Magnetic 1.5A 0.11Ohm DCR 0805 T/R
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L08056R8DESTR L08056R8DESTR Виробник : Kyocera AVX acculsmd.pdf RF Inductors - SMD 6.8nH
на замовлення 260 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
L08056R8DESTR L08056R8DESTR Виробник : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0068uH 0.5nH 450MHz 43Q-Factor Non Magnetic 1.5A 0.11Ohm DCR 0805 T/R