Продукція > AVX > L08058R2CEWTR
L08058R2CEWTR AVX
acculsmd.pdf
Виробник: AVX
09+ PLCC
на замовлення 1388 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0082uH 0.2nH 450MHz 43Q-Factor Non Magnetic 1.5A 0.12Ohm DCR 0805 T/R.
Інші пропозиції L08058R2CEWTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L08058R2CEWTR L08058R2CEWTR Виробник : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0082uH 0.2nH 450MHz 43Q-Factor Non Magnetic 1.5A 0.12Ohm DCR 0805 T/R
товару немає в наявності
L08058R2CEWTR L08058R2CEWTR Виробник : AVX Corporation acculsmd.pdf Description: FIXED IND 8.2NH 750MA 120MOHM SM
товару немає в наявності
L08058R2CEWTR L08058R2CEWTR Виробник : Kyocera AVX acculsmd.pdf RF Inductors - SMD 8.2nH