Продукція > KEMET > L0805B220MDWLT
L0805B220MDWLT
L0805B220MDWLT KEMET
F3115.pdf
Виробник: KEMET
Description: FIXED IND 22UH SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Inductance: 22 µH
на замовлення 2003 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Material - Core: Ferrite, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Inductance: 22 µH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0805B220MDWLT L0805B220MDWLT Виробник : KEMET F3115-1104303.pdf Power Inductors - SMD 22uH 190mA 20% DCR=3.7Ohms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
L0805B220MDWLT L0805B220MDWLT Виробник : KEMET F3115.pdf Description: FIXED IND 22UH SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 22 µH