Продукція > KEMET > L0805C100KPWST
L0805C100KPWST
L0805C100KPWST KEMET
F3115-1104303.pdf
Виробник: KEMET
Power Inductors - SMD 10uH 10% Wound Chip
на замовлення 3012 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR, WW SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 700mOhm, Frequency - Self Resonant: 32MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Last Time Buy, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 120 mA.
Інші пропозиції L0805C100KPWST
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0805C100KPWST L0805C100KPWST Виробник : KEMET L0805C100KPWST Description: INDUCTOR, WW SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 700mOhm
Frequency - Self Resonant: 32MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Last Time Buy
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 120 mA