Продукція > KEMET > L0805C1R0MDMIT
L0805C1R0MDMIT
L0805C1R0MDMIT KEMET
L0805C1R0MDMIT?lang=en
Виробник: KEMET
Description: KEMET - L0805C1R0MDMIT - Multilayer-Induktivität, 1 µH, 0.14 ohm, 1 A, 0805 [Metrisch 2012], L-DMI Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 1µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0805 [Metrisch 2012]
DC-Widerstand, max.: 0.14ohm
Eigenresonanzfrequenz: -
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Ferrit
DC-Nennstrom: 1A
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: L-DMI Series
productTraceability: No
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
на замовлення 5650 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 33
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KEMET - L0805C1R0MDMIT - Multilayer-Induktivität, 1 µH, 0.14 ohm, 1 A, 0805 [Metrisch 2012], L-DMI Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 1mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 1µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0805 [Metrisch 2012], DC-Widerstand, max.: 0.14ohm, Eigenresonanzfrequenz: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Ferrit, DC-Nennstrom: 1A, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Produktpalette: L-DMI Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0805C1R0MDMIT L0805C1R0MDMIT Виробник : KEMET L0805C1R0MDMIT?lang=en Description: KEMET - L0805C1R0MDMIT - Multilayer-Induktivität, 1 µH, 0.14 ohm, 1 A, 0805 [Metrisch 2012], L-DMI Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 1µH
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.14ohm
Eigenresonanzfrequenz: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Ferrit
DC-Nennstrom: 1A
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: L-DMI Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 1.25mm