Продукція > KEMET > L0805C1R0MDWIT
L0805C1R0MDWIT
L0805C1R0MDWIT KEMET
L0805C1R0MDWIT.pdf
Виробник: KEMET
Description: FIXED IND 1UH 700MA 190 MOHM SMD
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0805C1R0MDWIT L0805C1R0MDWIT Виробник : KEMET KEM_L9015_L_DWI-1894114.pdf Power Inductors - SMD 1uH 20%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
L0805C1R0MDWIT L0805C1R0MDWIT Виробник : KEMET L0805C1R0MDWIT.pdf Description: FIXED IND 1UH 700MA 190 MOHM SMD