Продукція > KEMET > L0806B120JSWST
L0806B120JSWST
L0806B120JSWST KEMET
L0806B120JSWST
Виробник: KEMET
Description: FIXED IND 12UH 200MA 1.4 OHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 1.4Ohm
Frequency - Self Resonant: 23MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric)
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Last Time Buy
Inductance: 12 µH
Current Rating (Amps): 200 mA
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 12UH 200MA 1.4 OHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 1.4Ohm, Frequency - Self Resonant: 23MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric), Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Last Time Buy, Inductance: 12 µH, Current Rating (Amps): 200 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0806B120JSWST L0806B120JSWST Виробник : KEMET L0806B120JSWST Description: FIXED IND 12UH 200MA 1.4 OHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 1.4Ohm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Last Time Buy
Inductance: 12 µH
Current Rating (Amps): 200 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
L0806B120JSWST L0806B120JSWST Виробник : KEMET KEM_L9017_L_SWS-2400668.pdf RF Inductors - SMD 0806 12uH 5% 200mA