Продукція > KEMET > L0806B330JSWST
L0806B330JSWST
L0806B330JSWST KEMET
KEM_L9017_L_SWS-3316996.pdf
Виробник: KEMET
RF Inductors - SMD 0806 33uH 5% 125mA
на замовлення 1163 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 125MA 3.6 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 3.6Ohm, Frequency - Self Resonant: 15MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric), Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Last Time Buy, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 125 mA.
Інші пропозиції L0806B330JSWST
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0806B330JSWST L0806B330JSWST Виробник : KEMET L0806B330JSWST Description: FIXED IND 33UH 125MA 3.6 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 3.6Ohm
Frequency - Self Resonant: 15MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric)
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Last Time Buy
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 125 mA