Продукція > KEMET > L0806B470JSWST
L0806B470JSWST
L0806B470JSWST KEMET
L0806B470JSWST
Виробник: KEMET
Description: FIXED IND 47UH 120MA 3.9 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 3.9Ohm
Frequency - Self Resonant: 14MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric)
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Last Time Buy
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 120 mA
на замовлення 346 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 120MA 3.9 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 3.9Ohm, Frequency - Self Resonant: 14MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric), Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Last Time Buy, Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 120 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0806B470JSWST L0806B470JSWST Виробник : KEMET KEM_L9017_L_SWS-2400668.pdf RF Inductors - SMD 0806 47uH 5% 115mA
на замовлення 1619 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
L0806B470JSWST L0806B470JSWST Виробник : KEMET L0806B470JSWST Description: FIXED IND 47UH 120MA 3.9 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 3.9Ohm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Last Time Buy
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 120 mA