Продукція > KEMET > L0806BR27JSWST
L0806BR27JSWST
L0806BR27JSWST KEMET
L0806BR27JSWST
Виробник: KEMET
Description: FIXED IND 270NH 510MA 210MOHM SM
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 210mOhm
Frequency - Self Resonant: 425MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 25.2 MHz
Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric)
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Last Time Buy
Inductance: 270 nH
Current Rating (Amps): 510 mA
на замовлення 1942 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 270NH 510MA 210MOHM SM, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 210mOhm, Frequency - Self Resonant: 425MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 25.2 MHz, Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric), Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Last Time Buy, Inductance: 270 nH, Current Rating (Amps): 510 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0806BR27JSWST L0806BR27JSWST Виробник : KEMET KEM_L9017_L_SWS-2400668.pdf RF Inductors - SMD 0806 0.27uF 5% 510mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
L0806BR27JSWST L0806BR27JSWST Виробник : KEMET L0806BR27JSWST Description: FIXED IND 270NH 510MA 210MOHM SM
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 210mOhm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Last Time Buy
Inductance: 270 nH
Current Rating (Amps): 510 mA