Продукція > KEMET > L0806BR39JSWST
L0806BR39JSWST
L0806BR39JSWST KEMET
KEM_L9017_L_SWS-2400668.pdf
Виробник: KEMET
RF Inductors - SMD 0806 0.39uF 5% 440mA
на замовлення 1983 шт:
термін постачання 137-146 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 390NH 440MA 260 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 260mOhm, Frequency - Self Resonant: 375MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 25.2 MHz, Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric), Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 390 nH, Current Rating (Amps): 440 mA.
Інші пропозиції L0806BR39JSWST
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0806BR39JSWST L0806BR39JSWST Виробник : KEMET L0806BR39JSWST Description: FIXED IND 390NH 440MA 260 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 260mOhm
Frequency - Self Resonant: 375MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 25.2 MHz
Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric)
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 390 nH
Current Rating (Amps): 440 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 260mOhm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 390 nH
Current Rating (Amps): 440 mA