Продукція > KEMET > L0806BR47JSWST
L0806BR47JSWST
L0806BR47JSWST KEMET
L0806BR47JSWST
Виробник: KEMET
Description: FIXED IND 470NH 430MA 260MOHM SM
на замовлення 1767 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0806BR47JSWST L0806BR47JSWST Виробник : KEMET KEM_L9017_L_SWS-2400668.pdf RF Inductors - SMD 0806 0.47uF 5% 430mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
L0806BR47JSWST L0806BR47JSWST Виробник : KEMET L0806BR47JSWST Description: FIXED IND 470NH 430MA 260MOHM SM