Продукція > KEMET > L0806BR56JSWST
L0806BR56JSWST
L0806BR56JSWST KEMET
L0806BR56JSWST
Виробник: KEMET
Description: FIXED IND 560NH 410MA 290MOHM SM
на замовлення 1930 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0806BR56JSWST L0806BR56JSWST Виробник : KEMET KEM_L9017_L_SWS-2400668.pdf RF Inductors - SMD 0806 0.56uF 5% 410mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
L0806BR56JSWST L0806BR56JSWST Виробник : KEMET L0806BR56JSWST Description: FIXED IND 560NH 410MA 290MOHM SM