Продукція > KEMET > L0806C2R2MDMIT
L0806C2R2MDMIT
L0806C2R2MDMIT KEMET
L0806C2R2MDMIT
Виробник: KEMET
Description: KEMET - L0806C2R2MDMIT - Multilayer-Induktivität, 2.2 µH, 0.14 ohm, 1.2 A, 0806 [Metrisch 2016], L-DMI Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 2.2µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0806 [Metrisch 2016]
DC-Widerstand, max.: 0.14ohm
Bauform - Induktivität: 0806 [Metrisch 2016]
Eigenresonanzfrequenz: -
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Ferrit
DC-Nennstrom: 1.2A
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: L-DMI Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (19-Jan-2021)
на замовлення 5980 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KEMET - L0806C2R2MDMIT - Multilayer-Induktivität, 2.2 µH, 0.14 ohm, 1.2 A, 0806 [Metrisch 2016], L-DMI Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 1mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 2.2µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0806 [Metrisch 2016], DC-Widerstand, max.: 0.14ohm, Bauform - Induktivität: 0806 [Metrisch 2016], Eigenresonanzfrequenz: -, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Ferrit, DC-Nennstrom: 1.2A, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Produktpalette: L-DMI Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (19-Jan-2021).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0806C2R2MDMIT L0806C2R2MDMIT Виробник : KEMET L0806C2R2MDMIT Description: KEMET - L0806C2R2MDMIT - Multilayer-Induktivität, 2.2 µH, 0.14 ohm, 1.2 A, 0806 [Metrisch 2016], L-DMI Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 2.2µH
Induktivitätstoleranz: 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.14ohm
Eigenresonanzfrequenz: -
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Ferrit
DC-Nennstrom: 1.2A
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: L-DMI Series
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (19-Jan-2021)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 69
L0806C2R2MDMIT L0806C2R2MDMIT Виробник : KEMET L0806C2R2MDMIT Description: FIXED IND 2.2UH 1.2A 140MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 140mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A