Продукція > KEMET > L1007C101KPWST
L1007C101KPWST
L1007C101KPWST KEMET
L1007C101KPWST.pdf
Виробник: KEMET
Description: FIXED IND 100UH 55MA 2.1 OHM SMD
на замовлення 1492 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L1007C101KPWST L1007C101KPWST Виробник : KEMET F3115-1104303.pdf Power Inductors - SMD 100uH 10%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
L1007C101KPWST L1007C101KPWST Виробник : KEMET L1007C101KPWST.pdf Description: FIXED IND 100UH 55MA 2.1 OHM SMD